ManşetMesajlar

Saygıdeğer BAĞIMSIZ HABER-SEN sevdalıları!

Maskeli ve sosyal mesafeli olarak kutlayacağımız son bayram olması temennisi ile mübarek Kurban Bayramınızı can-ı gönülden kutlar, Devletimize, Milletimize ve tüm İslâm Alemine hayırlara vesile olmasını dilerim.

COVİD19 belası nedeniyle faaliyetlerimizi nispeten uzaktan yapmak zorunda kaldık. Yine de bu süreçte uzaktan da olsa, telefonla veya sosyal medyada zaman zaman da pandemiye rağmen yüz yüze BAĞIMSIZ HABER-SEN mensuplarıyla bir araya gelmeye çalıştık. Üyelerimizin sorunlarını dinledik, çözüm önerileri sunduk ve kamu makamlarına ileterek çözüme kavuşmasını sağladık. Velhasıl iletişim ağımızı hiçbir zaman koparmadık.

İnşallah normalleşme süreci ile beraber hepimizi daha yoğun faaliyetler beklemektedir.

Önümüzdeki toplu görüşme süreci başta olmak üzere üyelerimizin ve haberleşme çalışanlarının sosyal dayanışması ile hizmet kolumuzda faaliyet gösteren yetkili-yetkisiz tüm sendikalar ile görüşerek haberleşme çalışanlarının ekonomik, sosyal, mesleki ve sendikal anlamda kazanılmış hak ve çıkarlarını korumak ve yeni kazanımlar elde etmek üzere toplu görüşmelere taraf olmak ve haberleşme çalışanlarının gerçek sorunlarının pazarlık masasına taşınmasını sağlamak arzusundayız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta BAĞIMSIZ HABER-SEN sevdalıları olmak üzere; tüm haberleşme çalışanlarının Mübarek Kurban Bayramını kutluyor, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçirmeniz temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Sağlıcakla…

Halil Altay KAN

BAĞIMSIZ HABER-SEN

Genel Başkanı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir